Dil ve Konuşma Terapisti Rumeysa Akın, Antalya, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Rumeysa Akın

Dil Konuşma Bozuklukları - Antalya

Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Altınkum Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulv. No:100/3  Konyaaltı, Antalya
Zihin Akademisi Psikolojik & Pedagojik Gelişim Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Nakit

Hakkında

Rumeysa Akın Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Rumeysa Akın, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, Hacettepe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü'nü başarıyla bitirmiştir

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Rumeysa Akın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Rumeysa Akın kimdir , telefon numarası nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti R Akın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Rumeysa Akın için nasıl randevu alabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti R Akın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Rumeysa Akın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti Rumeysa Akın Zihin Akademisi Psikolojik & Pedagojik Gelişim Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Rumeysa Akın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dil ve Konuşma Terapisti Rumeysa Akın Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Değerlendirme, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Dudak Damak Yarığı Değerlendirme ve Terapi, Edinilmiş Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma terapisi, Motor Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Otizme bağlı dil ve iletişim bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Ses bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Rumeysa Akın için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Rumeysa Akın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Rumeysa Akın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti R Akın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Rumeysa Akın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti R Akın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.