Dil ve Konuşma Terapisti Muhammed Selman Babar

Dil Konuşma Bozuklukları - İstanbul

Afazi, Artikülasyon Bozukluğu, Beyin hasarına bağlı dil ve konuşma bozuklukları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Bahçelievler Mah. İzzettin Çalışlar Cad. No:7 Tuncel Apt. D:2  Bahçelievler, İstanbul
Alafon Dil, Konuşma ve Gelişim Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Nakit

Muhammed Selman Babar Hakkında

Muhammed Selman Babar Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Muhammed Selman Babar, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Muhammed Selman Babar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
  • Afazi
  • Artikülasyon Bozukluğu
  • Beyin hasarına bağlı dil ve konuşma bozuklukları
  • Edinilmiş Dil Bozukluğu
  • Ses bozuklukları

Muhammed Selman Babar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Muhammed Selman Babar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Muhammed Selman Babar kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti M Babar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Muhammed Selman Babar için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti M Babar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Muhammed Selman Babar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Muhammed Selman Babar Alafon Dil, Konuşma ve Gelişim Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Muhammed Selman Babar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Muhammed Selman Babar Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Değerlendirme, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Dudak Damak Yarığı Değerlendirme ve Terapi, Edinilmiş Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Ses Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Yutma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Afazi, Artikülasyon Bozukluğu, Beyin hasarına bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Edinilmiş Dil Bozukluğu, Ses bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Muhammed Selman Babar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Muhammed Selman Babar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Muhammed Selman Babar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti M Babar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Muhammed Selman Babar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti M Babar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.