Dil ve Konuşma Terapisti Mamura Khayitova

Dil Konuşma Bozuklukları - Muğla

İşitme engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları

Takvim talep et Soru Sor

Uzmanın Adresi

Patlangıç mahallesi.mustafa pekin caddesi.no14  Fethiye, Muğla
****

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Online Doktor Danışma

Mamura Khayitova Hakkında

Mamura Khayitova Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Mamura Khayitova, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Mamura Khayitova, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • Diğer
İlgilendiği Hastalıklar
 • İşitme engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları
 • Yutma bozuklukları / vital stimülasyon
 • Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları
 • Ses bozuklukları
 • Kekemelik

Mamura Khayitova Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Konuşma bozukluğu

  Tamam, bana online terapisi verin o zaman

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Mamura Khayitova

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Konuşma bozukluğu

  Anladım hocam, ben hastaneye mi gelcem tedavi olmak için virüs var ortalıkta ama ne zaman geleyim hastaneye.

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Mamura Khayitova

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Mamura Khayitova kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti M Khayitova ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Mamura Khayitova için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti M Khayitova şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Mamura Khayitova nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Mamura Khayitova https://www.onlinekonusmaterapisti.com/ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Mamura Khayitova hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Mamura Khayitova Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma terapisi, özel öğrenme güçlüğüne bağlı konuşma güçlükleri, Ses Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Yutma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Değerlendirme, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Dudak Damak Yarığı Değerlendirme ve Terapi alanlarında hizmet veriyor ve İşitme engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Ses bozuklukları, Kekemelik hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Mamura Khayitova için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Mamura Khayitova muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Mamura Khayitova hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti M Khayitova ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Mamura Khayitova hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti M Khayitova hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.