Dil ve Konuşma Terapisti Ertuğrul Koçak, İstanbul, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Ertuğrul Koçak

Dil Konuşma Bozuklukları - İstanbul

Disleksi (okuma bozukluğu), Gecikmiş dil - konuşma, Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres (2)

Şirinevler Mahallesi Fetih Caddesi Fetih 3. Sokak No. 2 City Plaza 5. Kat  Bahçelievler, İstanbul
Dilkonmer

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Şirinevler Mahallesi Fetih Caddesi Fetih 3. Sokak No.2 City Plaza 5. Kat Bahçelievler  Bahçelievler, İstanbul
DilKonMer Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi İkram Oyun Odası Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Ertuğrul Koçak Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Ertuğrul Koçak, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ertuğrul Koçak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Ertuğrul Koçak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Ertuğrul Koçak kimdir , telefon numarası nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti E Koçak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Ertuğrul Koçak için nasıl randevu alabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti E Koçak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Ertuğrul Koçak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti Ertuğrul Koçak Dilkonmer DilKonMer Eğitim ve Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Ertuğrul Koçak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dil ve Konuşma Terapisti Ertuğrul Koçak Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Konuşma terapisi, Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Değerlendirme, Dudak Damak Yarığı Değerlendirme ve Terapi, Edinilmiş Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Motor Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Otizme bağlı dil ve iletişim bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Disleksi (okuma bozukluğu), Gecikmiş dil - konuşma, Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering), Konuşma sesi bozuklukları, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Ertuğrul Koçak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Ertuğrul Koçak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Ertuğrul Koçak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti E Koçak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Ertuğrul Koçak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti E Koçak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.