Dil ve Konuşma Terapisti Çiğdem Eryılmaz Canlı

Dil Konuşma Bozuklukları - Ankara

Disleksi (okuma bozukluğu), Gecikmiş dil - konuşma, Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Kent Koop Mahallesi Siyasal 93 sitesi Anıt iş merkezi Fulya apartmani no 8 Kat 3 daire 5 Batıkent  Yenimahalle, Ankara
Diyalog Dil Konuşma ve Gelişim Akademisi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Nakit

Çiğdem Eryılmaz Canlı Hakkında

Çiğdem Eryılmaz Canlı Kimdir?

Dil Konuşma Bozuklukları Terapisti Çiğdem ERYILMAZ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Doğuş Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünde başladığı lisans eğitimini 2011 yılında tamamlamıştır. 2014 yılında ise Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapistliği bölümünde lisansüstü derecesini ve "Uzman Dil ve Konuşma Terapisti" unvanını almıştır. Kendisi halen Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapistliği bölümünde doktora eğitimine devam etmektedir. 

Uzmanlık eğitimi esnasında Anadolu Üniversitesi'nde bulunan Dil ve Konuşma Bozuklukları Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde (DİLKOM) dil ve konuşma bozukluklarının tanısı, değerlendirilmesi ve terapisi alanında 450 saat klinik uygulama yapmış olan Çiğdem ERYILMAZ, aynı zamanda Eskişehir Osmangazi Tıp Fakültesi'nde bulunan nöroloji, kulak-burun-boğaz anabilim dalı kliniklerinde gözlemde bulunmuş ve bu alanlardaki uzmanlardan dersler almış, dil ve konuşma bozuklukları ve psikoloji ile ilgili birçok eğitime, kongreye ve seminere katılmıştır.

Dil Konuşma Bozuklukları Terapisti Çiğdem ERYILMAZ, 2012-2014 yılları arasında rehabilitasyon ve özel eğitim merkezlerinde psikolog olarak hizmet vermesinin ardından 2014 yılı itibariyle dil konuşma terapisti olarak Andikom Dil Konuşma Bozuklukları Merkezi'nde çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca kendisi, Dil ve Konuşma Bozuklukları Uzmanları Derneği ve Türk Psikologlar Derneği üyesidir

Diploma aldığı kurum
 • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Disleksi (okuma bozukluğu)
 • Gecikmiş dil - konuşma
 • Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları
 • Kekemelik

Çiğdem Eryılmaz Canlı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Çiğdem Eryılmaz Canlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Çiğdem Eryılmaz Canlı Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kekemelik yardim beklerim

  Mrb hocam ben 20 yaşındayım ve 13 kekemelik yaşıyorum bu sorunu nasıl çözerim daha önce hiç muhane olamadım ve bu korkmaktan kaynaklı oldu donersenis sevinirim

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Çiğdem Eryılmaz Canlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • 3 yaşında oğlumda 2 aylık kekemelik

  Merhabalar.. 2017 doğumlu 35 aylık bir oğlum var.. 2 ay öncesinde sadece a ve i ile başlayan harfleri uzatıyordu.. bir aydır neredeyse her cümlesinde her kelimesinde kekelemeye başladı, son bir haftadır her kelimeyi 20 snye de felan uzata uzata takıla takıla söylüyor ve çocuk zorlandığının farkında.... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Çiğdem Eryılmaz Canlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Çiğdem Eryılmaz Canlı kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti � Eryılmaz Canlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Çiğdem Eryılmaz Canlı için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti � Eryılmaz Canlı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Çiğdem Eryılmaz Canlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Çiğdem Eryılmaz Canlı Diyalog Dil Konuşma ve Gelişim Akademisi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Çiğdem Eryılmaz Canlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Çiğdem Eryılmaz Canlı Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Disleksi (okuma bozukluğu), Gecikmiş dil - konuşma, Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Kekemelik hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Çiğdem Eryılmaz Canlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Çiğdem Eryılmaz Canlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Çiğdem Eryılmaz Canlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti � Eryılmaz Canlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Çiğdem Eryılmaz Canlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti � Eryılmaz Canlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.