Dil ve Konuşma Terapisti NURTEN TİRYAKİ, Sakarya, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti NURTEN TİRYAKİ

Dil Konuşma Bozuklukları - Sakarya

Artikülasyon Bozukluğu, Kekemelik, Gecikmiş dil - konuşma

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

CUMHURİYET MAHALLESİ ANNEM SOKAK NO:9 D:2 **** KLAVUZOĞLU İŞ MERKEZİ ADAPAZARI /SAKARYA  Adapazarı, Sakarya
SAKARYA DİL VE KONUŞMA MERKEZİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Oyun Odası Nakit

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti NURTEN TİRYAKİ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti NURTEN TİRYAKİ kimdir , telefon numarası nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti N TİRYAKİ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti NURTEN TİRYAKİ için nasıl randevu alabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti N TİRYAKİ şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti NURTEN TİRYAKİ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti NURTEN TİRYAKİ SAKARYA DİL VE KONUŞMA MERKEZİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti NURTEN TİRYAKİ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dil ve Konuşma Terapisti NURTEN TİRYAKİ Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Ses Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Artikülasyon Bozukluğu, Kekemelik, Gecikmiş dil - konuşma, Beyin hasarına bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Ses bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti NURTEN TİRYAKİ için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti NURTEN TİRYAKİ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti NURTEN TİRYAKİ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti N TİRYAKİ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti NURTEN TİRYAKİ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dil ve Konuşma Terapisti N TİRYAKİ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.