Çocuk Gelişim Uzmanı Nilüfer Karataş

Çocuk Gelişim Uzmanı - İstanbul

Tuvalet alışkanlığı kazandırma ve problemler(enürezis, enkprezis, kaka tutma), Sosyal Fobi, Çocuklarda bağımsızlaşma süreçleri

Takvim talep et Değerlendir

Uzmanın Adresi

Nisbetiye Mahallesi, Gazi Güçnar Sokak, Uygur İş Merkezi, No:4 D:5, Beşiktaş, İstanbul  Beşiktaş, İstanbul
NK Danışmanlık

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nilüfer Karataş Hakkında

Nilüfer Karataş Kimdir?

Çocuk Gelişim Uzmanı Nilüfer Karataş, Çocuk Gelişim Uzmanı alanlarında faaliyet göstermektedir. Nilüfer Karataş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
  • Tuvalet alışkanlığı kazandırma ve problemler(enürezis, enkprezis, kaka tutma)
  • Sosyal Fobi
  • Çocuklarda bağımsızlaşma süreçleri
  • Uyku alışkanlığı kazandırma ve uyku bozuklukları
  • Zeka Geriliği (Mental Retardasyon)

Nilüfer Karataş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Çocuk Gelişim Uzmanı Nilüfer Karataş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Nilüfer Karataş Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Gelişim Uzmanı Nilüfer Karataş kimdir , telefon numarası nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı N Karataş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Nilüfer Karataş için nasıl randevu alabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı N Karataş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Nilüfer Karataş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı Nilüfer Karataş NK Danışmanlık bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Nilüfer Karataş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Çocuk Gelişim Uzmanı Nilüfer Karataş Çocuk Gelişim Uzmanı, uzmanıdır. Davranış bozuklukları, Dikkat bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve Tuvalet alışkanlığı kazandırma ve problemler(enürezis, enkprezis, kaka tutma), Sosyal Fobi, Çocuklarda bağımsızlaşma süreçleri, Uyku alışkanlığı kazandırma ve uyku bozuklukları, Zeka Geriliği (Mental Retardasyon) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Nilüfer Karataş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Çocuk Gelişim Uzmanı Nilüfer Karataş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Nilüfer Karataş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı N Karataş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Çocuk Gelişim Uzmanı Nilüfer Karataş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı N Karataş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.