Çocuk Gelişim Uzmanı Hazal Berfin Dikkatli, Ankara, Çocuk Gelişim Uzmanı

Çocuk Gelişim Uzmanı Hazal Berfin Dikkatli

Çocuk Gelişim Uzmanı - Ankara

Oyun Terapisi, İki yaş döneminin çocuk ve aile üzerindeki etkileri, Kardeş kıskançlığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, Mh. 2799. Sk No:19 İlko Sitesi, 06100 Çankaya/ANKARA  Çankaya, Ankara
Haydi Özel Eğitim Merkezi - Havva Aydın Disleksi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası

Hazal Berfin Dikkatli Hakkında

Hazal Berfin Dikkatli Kimdir?

Çocuk Gelişim Uzmanı Hazal Berfin Dikkatli, Çocuk Gelişim Uzmanı alanlarında faaliyet göstermektedir. Hazal Berfin Dikkatli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Çocuk Gelişim Uzmanı Hazal Berfin Dikkatli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Gelişim Uzmanı Hazal Berfin Dikkatli kimdir , telefon numarası nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı H Dikkatli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Hazal Berfin Dikkatli için nasıl randevu alabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı H Dikkatli şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Hazal Berfin Dikkatli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı Hazal Berfin Dikkatli Haydi Özel Eğitim Merkezi - Havva Aydın Disleksi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Hazal Berfin Dikkatli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Çocuk Gelişim Uzmanı Hazal Berfin Dikkatli Çocuk Gelişim Uzmanı, uzmanıdır. Çocuk terapisi, Çocuklarda yeme bozukluğu, Çocuklarda zeka testi, Davranış bozuklukları, Denver gelişim testi, Dikkat bozukluğu, Fobilerden kurtulmak, Projektif testi alanlarında hizmet veriyor ve Oyun Terapisi, İki yaş döneminin çocuk ve aile üzerindeki etkileri, Kardeş kıskançlığı, Kaygı (Evham, Bunaltı, Endişe), Kekemelik hastalıkları konusunda çalışıyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Hazal Berfin Dikkatli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Çocuk Gelişim Uzmanı Hazal Berfin Dikkatli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Hazal Berfin Dikkatli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı H Dikkatli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Çocuk Gelişim Uzmanı Hazal Berfin Dikkatli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı H Dikkatli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.