Uzm. Psk. Dan. Burçak Bozgeyik

Psikoloji - Bursa
5.0

Aile ve Evlilik Danışmanlığı, Bilişsel ve Davranışçı Terapi, Davranış Bozuklukları

“Yeğenim için gittik. Dikkat ile ilgili konulara odaklanmamız gerekti. Bu tarz konuları geciktirmemek...” Devamı

Uzm. Psk. Dan. Burçak Bozgeyik

Uzm. Psikolojik Danışman Burçak BOZGEYİK, lisans öncesi öğreniminin ardından Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde başladığı lisans eğitimini tamamlayarak Psikolojik Danışman ünvanını almıştır. Yükseklisans eğitimini Gaziantep Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamlamış ve başarılı geçen tez savunması sonucunda uzmanlığını almıştır. Uzmanlık sürecinde tez konusu olarak 'Erken Dönem Uyumsuz Şemaların Yalnızlık ve Kişilerarası İlişkiler Üzerine Etkisi' başlığında Şema Terapi çalışmıştır. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinden 475 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini başarıyla tamamlamış ve Aile Danışmanı ünvanını almıştır. Çalışma hayatı süresince eğitimler alıp güncel kalmaya önem vermiştir. Çocuklarda davranış bozukluğu, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, otizm, öğrenme güçlüğü, akademik başarısızlık, gelişim ve zeka problemleri, korkular, sosyal uyum problemleri ve psikolojik rahatsızlıklar üzerine çalışan Burçak BOZGEYİK Bursa'da ilk defa uygulanacak olan NEUROSOUND yöntemini kendi kurmuş olduğu BOZGEYİK HUKUK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK Merkezinde kullanarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bozgeyik Hukuk ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi
100.Yıl Mah. Hakan Tepeci Cad. No:3 A Blok Arkat Plaza Ofis:47 Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Neurosound 0-6 yaş gelişim testleri 6-16 yaş wisc-r zeka testi Bireysel danışmanlık Aile danışmanlığı Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Psikolojik Danışman Burçak BOZGEYİK, lisans öncesi öğreniminin ardından Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde başladığı lisans eğitimini tamamlayarak Psikolojik Danışman ünvanını almıştır. Yükseklisans eğitimini Gaziantep Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamlamış ve başarılı geçen tez savunması sonucunda uzmanlığını almıştır. Uzmanlık sürecinde tez konusu olarak 'Erken Dönem Uyumsuz Şemaların Yalnızlık ve Kişilerarası İlişkiler Üzerine Etkisi' başlığında Şema Terapi çalışmıştır. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinden 475 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini başarıyla tamamlamış ve Aile Danışmanı ünvanını almıştır. Çalışma hayatı süresince eğitimler alıp güncel kalmaya önem vermiştir. Çocuklarda davranış bozukluğu, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, otizm, öğrenme güçlüğü, akademik başarısızlık, gelişim ve zeka problemleri, korkular, sosyal uyum problemleri ve psikolojik rahatsızlıklar üzerine çalışan Burçak BOZGEYİK Bursa'da ilk defa uygulanacak olan NEUROSOUND yöntemini kendi kurmuş olduğu BOZGEYİK HUKUK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK Merkezinde kullanarak çalışmalarına devam etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

SAKARYA ÜNIVERSITESI

Uzmanlık Aldığı Kurum

GAZIANTEP ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2013
Deneyim: 9 Yıl

İlgi Alanları

Aile ve Evlilik Danışmanlığı Bilişsel ve Davranışçı Terapi Davranış Bozuklukları Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) Duygu Durum Bozuklukları Devamı

Deneyimler

Bozgeyik Hukuk ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi (2013 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 72 03

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HD
Hak*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Neurosound
Bozgeyik Hukuk ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Yeğenim için gittik. Dikkat ile ilgili konulara odaklanmamız gerekti. Bu tarz konuları geciktirmemek lazım. Burçak Hanım güler yüzlü. Hemen ilgileniyor. Bizim yeğen Burçak Ablasını sevdi.

KK
Küb*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

İşini severek yapan güleryüzlü ilgili alakalı samimi biri. İyiki gitmişiz çok güzel dönütler aldık herkese tavsiyemdir

ND
Nil*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Neurosound
Bozgeyik Hukuk ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Burçak hanıma gostermis olduğu ilgi , alaka ve güler yüzlü tutumundan dolayı çok teşekkür ederim. Kullandığı teknikler sayesinde cocgumuzdaki sorunlari aşmaya başladık. İyiki varsınız.

ÜK
Ülk*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Neurosound
Bozgeyik Hukuk ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Müthiş bir uygulama. Oğlumun bu yöntemle özgüven kaygı akademik hatırlama gibi sorunlarına çözüm getirildi Bu gibi sorunları olan küçük yada büyük Yaş grubunun mutlaka faydalanması gerekiyor Burçak hanıma teşekkür ediyorum.

FY
Fer*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Depresyon
Bozgeyik Hukuk ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Harika bir ilgi, mükemmel çözümler ve kesin tedavi. Majör depresyon tanı ile gittim. Herhangi bir ilaç dahi kullanmadan burçak hanım sayesinde kendimi mükemmel hissediyorum. Binlerce Teşekkür kendisine.

TA
Tuğ*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Neurosound
Bozgeyik Hukuk ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Burçak hanım bizimle çok güzel ilgilendi, kendisi çok güler yüzlü ve sevecen , çocuğumuzda odaklanma , algı ve dikkat dağınıklığı vardı neurosound ile çok iyi sonuç aldık bizim gibi destek almak isteyen herkesin Burçak hanım ile tanışmasını tavsiye ederim Destekleriniz için teşekkürler Burçak hanım.

HA
Hal*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Neurosound
Bozgeyik Hukuk ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

İlgi, alaka ve yaklaşımı çok güzel. Çocuğumuzda odaklanma, algı ve dikkat dağınıklığı vardı? İşinin ehli olduğunu daha 5. Seansta anladık. Herkese tavsiye ederiz.

AS
Ade*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Neurosound
Bozgeyik Hukuk ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Burçak hanımın ilgisi ve kullandığı teknikler sayesinde çocuğumun dil konuşma ve dikkat eksikliğini yendik akademik başarısında da olumlu yönde gelişmeler gördük Teşekkürler Burçak Hanım 🙂

HS
Hat*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Moxo testi
Bozgeyik Hukuk ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Çocuğumun akademik başarısı çok düşüktü öğretmeni derslere odaklanamadığını ve sürekli hareket ettiğini söylüyordu. Burçak hanıma dikkat testi yaptırmak için geldik. Testin uygulamasını ve yorumlamasını aynı gün yapıp bizimle çok ilgilendi. Çok güleryüzlü bir hanım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Dan. Burçak Bozgeyik ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Dan. Burçak Bozgeyik için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Dan. Burçak Bozgeyik için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Dan. Burçak Bozgeyik ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504747203

Uzm. Psk. Dan. Burçak Bozgeyik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Dan. Burçak Bozgeyik Bozgeyik Hukuk ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Dan. Burçak Bozgeyik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Dan. Burçak Bozgeyik Psikoloji uzmanıdır. Aile ve Evlilik Danışmanlığı, Bilişsel ve Davranışçı Terapi, Davranış Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Neurosound, 0-6 yaş gelişim testleri, 6-16 yaş wisc-r zeka testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube