5 Aralık 2020 12:12

zona hastalığı

annem 83 yaşında.2 yıldır zona ağrısı çekmekte.gerekli ilaçları doktor kontrolünde kullandı fakat ağrısı geçmiyor.nasıl yardımcı olabiliriz bir bilgi verebilir misiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ümit Sönmez
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Zona ya bağlı nöropatik yanıcı batıcı ağrılar için değişik ilaç seçenekleri mevcut . Diğer hastalıkları ve kullandığı ilaçlarla uyumlu tedavi seçenekleri için bir Nöroloji uzmanının muayene etmesinde fayda olur. Geçmiş olsun.

5 Aralık 2020 14:17