AH
Soru Sahibi
8 Ocak 2020 01:26

Bütün Vücutta yanma

Selamlar hocam 21 yaşındayım Bende c4-c5 ve c5-c6 seviyelerinde ılımlı santral protrüzyon ve dural keseye bası mevcuttur.. boyun fıtığı var ve sırtımda göğüsümde bacaklarımda kollarımda bütün vücudumda yanma hissi 3 5 saniye sürüyor defalarca kardiyoloji doktoruna gittim ekg eko efor hiç bir sorun çıkmadı b12 vitamini 68’di dodex sayesinde 227 oldu ama hala şikayetlerim devam ediyor neden olabilir yanıtlarsanız çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ümit Sönmez
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Nörolojik muayene sonrası yorum yapılabilir. Nöroloji uzmanına başvurmanızı öneririm. Geçmiş olsun.

10 Ocak 2020 12:16