YA
Soru Sahibi
1 Mayıs 2021 01:11

uyku sorunu

hocam merhabalar. 19 yaşındayım ve 2 3 senedir uykularımdan titreyerek uyanıyorum ve bir daha uykuya dalmam imkansız oluyor. çocukluğumda böyle bir şey yoktu. bazı geceler titremeyi o kadar durduramıyorum ki sinirimden ağlamaya başlıyorum bunun sebebi ya da sebepleri ne olabilir? bu yazıyı da yine böyle bir geceden yazıyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Ayça hanım. Öncelikle geçmiş olsun. Uyku bozuklukları ile de çalışmaktayız. Sorununuzun sebepleri ve çözümleri hakkında detaylı konuşmak için site üzerinden belirtilen telefon numarası ile bize ulaşabilirsiniz.

1 Mayıs 2021 11:52