ÇY
Soru Sahibi
12 Mayıs 2021 19:18

Staj ve İş Başvurusu

Merhaba, ben Yonca :) 24 yaşındayım ve Bursa'da ikamet ediyorum. Güler yüzlü, sıcak kanlı, iletişim becerileri güçlü, yeni ortamlara kolay adapte olabilen ve takım çalışmalarına uyum sağlayabilen biriyim. Lisans eğitimi alırken Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi kursunu tamamlayıp bireyin, sağlıklı yaşam ilkeleri konusunda bilgi sahibi olması ve farkındalık kazanması adına çeşitli seminerler verdim. Aynı zamanda Ataaöf- Sosyal Hizmetler bölümünü uzaktan devam ettirmekteyim. Ayrıca Diyanet'e bağlı olarak 4 - 6 yaş Çocuk Gelişimi kursunu tamamladım. Malesef Psikoloji bölümünden mezun değilim Bireysel Gelişim ve Eğitim Merkezi - Aile Danışmanlığı eğitimi aldım. Ama bana sizlerle çalışma şansı verirseniz bu görevi üstlenebileceğime içtenlikle inanıyorum. Dilerseniz bir süre staj adı altında yanınızda çalışarak deneme süresini tamamlayabilirim. Okuduğunuz için teşekkür ederim. İletişim no: 05446709851

0
2 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (2)

Merhaba Yonca Hanım. Teklifiniz için teşekkür ederim. Şu anda yanımda bir kişiyi ücreti karşılığında çalıştırma durumum yok. Ancak, tanışma ve bilgi alışverişinde bulunmak vb amacıyla görüşmek isterseniz buyrun gelin derim ;)

12 Mayıs 2021 21:44
ÇY
Soru Sahibi

Cevabınız için çok teşekkür ederim :) Kazançtan ziyade tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum, gelip sizinle tanışmak isterim. Uygun görürseniz meslek etiklerinizi öğrenmek, hastalarınıza yaklaşımız ve problem çözümü becerilerinizden istifade etmek amacıyla staj niteliğinde yanınızda bulunmayı istiyorum. Müsait olduğunuz bir gün ve saati belirtirseniz gelirim :)

14 Mayıs 2021 13:01

Merhaba tekrar. Yarın saat 12de gelebilir misiniz. Beş yüz kırk iki, yediyuz otuz üç, elli kırk tan ulaşabilirsiniz

16 Mayıs 2021 18:30
Uzm. Psk. Hasan Kul
Uzm. Psk. Hasan Kul Psikoloji

Yazar toplam 1460 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Hocam nolur yardımcı olun Uzm. Psk. Hasan Kul
Cinsel terapi Uzm. Psk. Hasan Kul
Aile içi Terapi Uzm. Psk. Hasan Kul
Staj ve İş Başvurusu Uzm. Psk. Hasan Kul
uyku sorunu Uzm. Psk. Hasan Kul
Psikoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Psk. Ebru Karakaş
Psk. Ebru Karakaş Psikoloji
Psk. Seda Uludağ
Psk. Seda Uludağ Psikoloji
Facebook Twitter Instagram Youtube