ŞR
Soru Sahibi
24 Mayıs 2010 14:53

slm dr hanım benım altdudagımın ıcınde bazende ust damagımda sık sık ozell

slm dr hanım benım altdudagımın ıcınde bazende ust damagımda sık sık ozellıkle strese gırdıgım zaman sısler yaralar cıkıyor.bazen sıvılce seklınde oluyor ıcı su doluyor patlıyor acıyor..sık sık dıs etlerım sısıyor ayrıca agzımda hep acılık var yedıgımden zevk alamıyorum..dıslerımı duzenlı fırcalamama ragmen ve hıc curugum olmamasına ragmen agız kokusu da oluyor.bunun sebebı ne olabılır dıscıyemı gıdeyım mıdedende olurmu ayrıca panıkbozukluk tedavısı goruyorum 3aydır. ama sıkayetlerım yıllardır

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Rümeyra Hanım; Ağzınızda çıkan yaralar afttır bununla ilgili makalemi okuyabilirsiniz kokuya gelince diştaşından kaynaklanıyor olma ihtimali çok büyük diştaşı temizliği yaptırmalısınız geçmiş olsun iyi günler dilerim

24 Mayıs 2010 16:33