UR
Soru Sahibi
5 Ağustos 2010 14:30

merhaba ceyda hanım, benim 20 yaş dişlerimi çektirmem gerekiyor ve çok kork

merhaba ceyda hanım, benim 20 yaş dişlerimi çektirmem gerekiyor ve çok korkuyorum, istanbul avrupa yakasında oturuyorum, sedasyonu her diş hekimi yapıyor mu muayenehanelerde? Bir de ortalama olarak maliyeti ne kadardır? Ortalama olarak öğrenmek istedim. Çok ihtiyacım var sedasyona.

1 cevap
Cevaplar (1)

sedasyon ortalama 1000 lira gibi bir artı masraf gerektirir ,sedasyonu her dişhekimi yapmıyor, ancak avrupa yakasında eminim bulabilirsiniz geçmiş olsun iyi günler dilerim

5 Ağustos 2010 14:37