AG
Soru Sahibi
27 Mayıs 2010 15:52

slm benim dişçi korkum var ayrıca diş eksikligim var implant yaptırmak isti

slm benim dişçi korkum var ayrıca diş eksikligim var implant yaptırmak istiyorum geçen gün doktora gittim dişlerime köprü yapıcagını ve yan dişlerin küçülmesi gerek dedi bende korktum ve oradan ayrıldım ben ne yapıcam bilmiyorum konyada önereceginiz güvenilir ve uzman bir doktor varmı şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba gülbahar hanım; Kesinlikle köprü yaptırmanızdansa implant öneririm , yaşadığınız yerde implant yaptırmış ve doktorundan memnun olan birisinden referans alın , güzel günler dilerim

27 Mayıs 2010 16:23