FP
Soru Sahibi
25 Eylül 2008 21:21

slm benim 2,5 yaşında bir kızım var sürekli kabızlık problemi var biraz önc

slm benim 2,5 yaşında bir kızım var sürekli kabızlık problemi var biraz önce idrarını yaparkende sanki hafif pembe gibiydi idrar yolları enfeksiyonu olabilirmi yada kabızlığını gidermek için ne yapabilirim kabız olmasada korkusundan zorluyor birazda psikolojik gibi sanki ne yapabilirim beni aydınlatırsanız sevinirim teşşekkür ederim iyi akşamlar

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Pınar Hanım, Size önerim Uludağ Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve hastalıkları, Gastroenteroloji bilim dalına gitmeniz. Geçmiş olsun. İyi bayramlar. EA

30 Eylül 2008 01:09