YM
Soru Sahibi
6 Ekim 2008 11:44

sayın hocam öncelikle teşekkür ederim yardımcı oldunuz için benim sorunum b

sayın hocam öncelikle teşekkür ederim yardımcı oldunuz için benim sorunum ben önceleri çok fazla masturbasyoın yapıyordum ve şimdide sperm sıvı gelmeye başladı eger cinsel perhis uyguladığımda bu sorun yok ama her gün boşalmaya kalktığımda sıvı gelmeye devam ediyor varikoselden ameliyat oldum bununla ilğisi yok gibi geliyor bana ama sık sık masturbasyon yapmamdan olabilirmi sperm kültür testi temiz çıktı

1 cevap
Cevaplar (1)

Varikoselin bu bulgularla ilgisi yok. EA

10 Ekim 2008 00:01