AO
Soru Sahibi
29 Eylül 2008 20:24

Dr Bey Merhaba; Beni psikolojikmen rahatsız eden 2 konu var.1.si 186 boyun

Dr Bey Merhaba; Beni psikolojikmen rahatsız eden 2 konu var.1.si 186 boyundayım ama penis boyum ereksiyon halindeyken 12 cim ve 30sn gibi kısa bir sürede boşalıyorum.8ayı aşkındır düzenli bir cinsel hayatım var.Penis boyunun önemi çok değil deselerde bu bende takıntı oldu.Tedavi veya ilaçla büyütmek tıbben mümkünmü.Ne yapmalıyım.Bu sorunlarımın çaresi varmı teşekkürler....

1 cevap
Cevaplar (1)

Bence önce iyi bir Androloji Uzmanına görünmende fayda var. EA

5 Ekim 2008 00:02