M
Soru Sahibi
1 Ekim 2008 06:41

Merhabalar Doktor bey, 1989 doğumlu yeni nişanlı bir gencim. Evliliğimize k

Merhabalar Doktor bey, 1989 doğumlu yeni nişanlı bir gencim. Evliliğimize kısa bir süre kala cinsel ilişkiye giridik ve erken boşalma denen kontrolsüzlüğü fark ettim benim ilk ilişkimdi 1dk içinde boşalıyorum. Fakat daha sonraki cinsel birleşmede düzelir düşüncesiyle devam ettik fakat hiç bir sağlıklı cinsel ilişki yaşamadık. Geçici bir süre olsada geciktirici sprey kullandım fakat işe yaramadı. Geciktirici tablet haplardan alsam fayda edermi? Uygun bir zamanda uzman doktordan tedavi olacağım

1 cevap
Cevaplar (1)

Bencede bir an önce bir uzman doktora görünmende fayda var. EA

4 Ekim 2008 23:48