AM
Soru Sahibi
6 Mayıs 2008 15:14

slm ben 27 yaşında bir gencim bundan 4 sene önce kabakulak gecirdim hastalı

slm ben 27 yaşında bir gencim bundan 4 sene önce kabakulak gecirdim hastalık sırasında yumurtalıklarımda şişme oldu say yumurtalıgımda agrı veşişme oldu hastalık gectikten sonra sağ yumurtalıgın fındıktan biraz büyük ama cok yumuşak bi hal aldı sol ise ceviz kadar ve normal ergenlik döneminden sonra gecirilen abakulak kısırlıga neden oluyormuş bende kısırolabilirmiyim hocam bana bi yol gösterirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

spermiogram yapılmasını öneririm.

9 Mayıs 2008 10:01