EH
Soru Sahibi
17 Şubat 2012 14:50

Çocuk için

S.A hocam, eşim ile yaklaşık 4 aydır çocuk istiyoruz, ama halen nasip olmadı. Eşim kadındoğumda kontrole gitti ve bazı testler yaptırdı ve çok şükür doktor herşeyin normal dedi. Şimdi ben erkek olarak kendime baktırmak istiyorum, erkekte sperm testine bakılıyormuş, başka tetkiklerdemi yapılıyor. Ben nasipse size muayene olmak istiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Çocuk isteyen eşlerde bir yıl bekledikten sonra yine çocuk olmuyorsa tetkik ve tedavilere başlıyoruz. Yinede ilk etapta basit bir spermiogram tahlili yaptırmanız şu an için yeterli.

22 Şubat 2012 09:42