öö
Soru Sahibi
20 Mart 2024 23:42

BİRLEŞME YOLUYLA BOŞALAMIYORUM

Hocam iyi gunler dilerim ben mast yoluyla sağlıklı şekilde tatmin oluyorum 24 yaşındayım partnerimle ilkkez birleşme yaşamaya başladım ve penetrasyon çok uzun sürüyor ve ne kadar uzun sürse de ben boşalamıyorum ilk başlarda kondom takarak denedik 8-10 dakikadan sonra sertlik gittiği için ve hiiç hissedemediğim için çıkarıp kondomsuz devam etmeye başladık takmıyoruz. çok uzun sürüyor ve bir süre sonra ter içinde kalıp yorulup bırakıyorum el yordamıyla bitiriyoruz. vajinayı bircok pozisyonda hissedemiyorum şimdiye kadar sadece 2 defa penetrasyonla boşalabildim uzun uğraşlar sonucu. bu durumun bir çözümü varmıdır bizim için çok problem oldu değerli vaktinizi ayırdığınız için sonsuz teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Travmatik masturbasyonu anlatıyorsunuz. Cinsel terapi alabilirsiniz. Tedavisi mevcut.

21 Mart 2024 23:02