İ
Soru Sahibi
5 Mayıs 2008 23:50

hocam merhabalar 24 yaşında bir gencim.benim sorum şu olacak penisimde aşağ

hocam merhabalar 24 yaşında bir gencim.benim sorum şu olacak penisimde aşağıya doğru biraz eğrilik var ve bu beni cinsel ilişkide olumsuz etkiliyor.bunun bir çaresi varmıdır. var ise ameliyat olduktan sonra ileride bir sorun olurmu.cinsel hayatımda negatif bir durum olurmu.teşekkürlerimi sunuyorum saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

Penil eğriliklerinin ameliyatla tedavisi vardır. Eğer eğrilik fazlaysa opere edilir. Bir problem çıkmaz.

6 Mayıs 2008 11:08