SC
Soru Sahibi
23 Temmuz 2023 19:19

Sevgili

Hocam bende ansiyete ve okb var 100mg faverin ve dideral kullaniyirum arkadaslarla cevremle aram cok iyi yanli 3 aydan beri ciktigim bir kizvar 20 gun önce ayrildik bir haftadir barisma asamasindayiz neyse 3 gundur iyiyiz yanliz bende şimdi aşiri kaygimi takintimi birşey basladi sevgilimi ararken çekiniyorum bazen o modda oluyorum herzaman degil acaba ne konuşcam diyorum bazen konuşacak birşey bulamiyorum konuşma kisa suruyor bende bunu cok kafama takiyorum aca benden bu konuda ayrilirmi diyorum yaş 35 bu hastaligimla alakalim8 bilmiyorum hic bagirma cagirma olmuyor yanliz bazen konusmaya konu bulamama durumu ilişkiye sıkınti cerirmi diyorum birde 2 haftadir aşiri sicak var buda tetiklermi iyigünler

1 cevap
Cevaplar (1)
Psk. Adem Bayrakçeken
Psikoloji , Aile Danışmanı (Psikolog)

Merhaba, bahsettiğiniz durumla alakalı detaylı bir görüşme sağlayıp destek almanızda fayda var, iyi günler dilerim.

24 Temmuz 2023 17:07