OS
Soru Sahibi
10 Aralık 2010 09:39

Sayın Topçu, Çocukluğumdan bugüne eğitimimde ve iş hayatımda dikkatsizli

Sayın Topçu, Çocukluğumdan bugüne eğitimimde ve iş hayatımda dikkatsizlik nedenlerinden dolayı başarısız olduğum zamanlar oldu . Bu konu il ilgili başka bir sitede yazınızı okudum ( http://dikkateksikligiizmir.blogcu.com/dikkat-eksikligi-dikkat-daginikligi-tedavisi/*** *** ** ) ve benimde yaşamış olduğum problemlere değindiğinizi farkettim. Bu konuda tecrübelerinizden yararlanarak nasıl bir yol izlemem gerektiğini tespit etmek istiyorum . Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle bahsettiğiniz problemin kaynağının netleştirilmesi gerekir. Dikkat sorunları dikkat eksikliği bozukluğundan kaynaklanabileceği gibi farklı psikolojik - psikiyatrik problemlerden de kaynaklanıyor olabilir. Bulunduğunuz ilde çalışan bir uzmanla görüşmenizi öneririm.

23 Aralık 2010 23:01