IT
Soru Sahibi
2 Ağustos 2010 10:39

Sayın hocam. benim oğlumun kız arkadaşı oğlumla arkadaşlığından önce rahimd

Sayın hocam. benim oğlumun kız arkadaşı oğlumla arkadaşlığından önce rahimdeki miyom- çukulata kistini ameliyatla aldırmış. Soru 1- Böyle bir ameliyat çocuk sahibi olmada-doğurmada sorun yaratırmı ? Soru 2- Yapılan ameliyat kızlık zarının bozulmasına yolaçmışmıdır ? Vereceğiniz cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder saygılar sunarım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hakan Şatıroğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sayın Ilgar; Yazınızda bahsettiğiniz ameliyatın çocuk sahibi olmada ve doğum yapmada herhangibir sakıncası yoktur aynı zamanda bu tür ameliyatların kızlık zarı ile anatomik olarak ilişkisi yoktur.Bu konuda endişelenmenize gerek yok. Saygılarımla…

3 Ağustos 2010 14:22