SG
Soru Sahibi
26 Ağustos 2010 12:20

iyi günler.ben geçtiğimiz mayıs ayında ilk tüp bebek tedavimi gördüm ve son

iyi günler.ben geçtiğimiz mayıs ayında ilk tüp bebek tedavimi gördüm ve sonuç negatif oldu.şimdi dondurulmuş embriyo ile şansımı deneyeceğim.yalnız doktorum rahimde sıvı birikmesi olduğunu söyledi.bu tüp bebek denememin başarız olmasına neden olmuş olabilirmi?yada şimdi deneyeceğimide boşuna mı denemiş oluyorum bu sorun tedavi edilmeden.yardımınıza ihtiyacım var kafam çok karışık.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hakan Şatıroğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sevgili Gamze Hanım, Gönderdiğiniz mailden tüp bebek tedaviniz hakkında yeterli bilgiye sahip olamadım. Tüp bebek yapılma sebebi önemli. Buna bağlı olarak daha sağlıklı bilgi verebilirim. Saygılarımla.

2 Eylül 2010 15:06