BB
Soru Sahibi
19 Ağustos 2010 08:57

Merhaba, 3 yıllı evliyiz henüz çocugumuz yok. 7-8 aydır bebek istiyoruz ve

Merhaba, 3 yıllı evliyiz henüz çocugumuz yok. 7-8 aydır bebek istiyoruz ve doğum kontrol hapını bıraktım. bebek olmadı ve bir sperm testi yaptırdık. gittiğim doktor hemen tüp bebeğe yönlendirdi ancak bu sonuçlara göre gerçekten tüp bebekle mi çocuk sahibi olabiliriz. morfoloji sonuçlarını ve hareketlilik sonuçlarını değerlenirebilri misiniz. tahlil dökümanını size mail yoluyla göndermek isterim. mail adresinizi söyleyebilirseniz çok sevinirim. teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hakan Şatıroğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Başak Hanım Merhaba, "doktor sitesi hastası" hatırlatmasıyla birlikte *** *** ** 76 no'lu fax numaramıza tahlil sonuçlarınızı fakslayabilirsiniz. Saygılarımla.

2 Eylül 2010 15:01