ÖS
Soru Sahibi
31 Mart 2008 16:25

mrh hocam benım esim 31 yasında 9 senelık evlıyız 1 ay öncesı yumurtalık

mrh hocam benım esim 31 yasında 9 senelık evlıyız 1 ay öncesı yumurtalık iç kısmı beze yapmıs ilaç tedavısı gördu ama şislıgı devam edıyor bu neden kaynaklanabılır birde spermi sulu bir sekılde gelıyor 1,2 senedır böyle bununda nedenını ögrenebilirmıyım tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Yumurtalık iç kısmında beze tarifi skrotum (erkek testisinin bulunduğun yer) kitlelerini düşündürür. Bir ürolog tarafından değerlendirilmelidir. Spermin sulu olması tabiri yoktur. Sperm zaten sıvı ve şekilli elemanlardan oluşur. Bunların oranına göre yoğunluğu değişir.

3 Nisan 2008 13:44