SP
Soru Sahibi
21 Ocak 2010 09:16

mrb Hatice hanım.ben manisanın salihli ilçesinde oturuyorum. 7 aylık evliyi

mrb Hatice hanım.ben manisanın salihli ilçesinde oturuyorum. 7 aylık evliyim ve benim sorunum eşimle cinsel ilişkiye girememe. istemsiz bi şekilde bacaklarım kasılıyo ve eşimi itiyorum. bunu niye yapıyorum bilmiyorum. herkesin yaptığı normal ve hayatın devamı için olması gereken bi şeyi ben yapamıyorum bu durum beni mahvediyo. kendimi çok kötü hissediyorum. ne yapmam gerektiği konusunda bana yardımcı olmanızı istihyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba bu problem için mutlaka terapiye başvurmalısınız.

4 Şubat 2010 10:48