SM
Soru Sahibi
9 Mart 2008 03:16

mrb doktor bey.idrar tahlilimde her sahada 3-4 lökosit,1-2 eritrosit,6-7 ep

mrb doktor bey.idrar tahlilimde her sahada 3-4 lökosit,1-2 eritrosit,6-7 epitel hücresi cıktı.berrak ve sarı.ancak ıdrarımda kotu koku oluyor az mıktarda mıde bulantısıda.ayrıca gecen hafta bır kere üsüme titreme az mıktarda kanama oldu.bırdaha bısı olmadı.sol kasıgım ve makata dogru sızlama ve agrı oluyor.cok su ıcmıyorum ıctıgımde sık ıdrara cıkıyorum.enfeksıyon olabılırmı ıdrar yollarımda?

1 cevap
Cevaplar (1)

Bazen idrar tahlilinde enfeksiyon çıkmayabilir. İdrar tahlili tekrarlanmalı ve idrar kültürü yapılmalıdır. Gerekirse jinekolojik konsültasyon istenmelidir.

13 Mart 2008 11:12