ET
Soru Sahibi
25 Mayıs 2010 09:37

mrb dişetimde ve damağımda bazı yerlerde beyazlamalar var dilimde de pamukç

mrb dişetimde ve damağımda bazı yerlerde beyazlamalar var dilimde de pamukçuk oluyo bazen.birde yine dilimde sıcak bişeyden yanmış gibi oluyo sebebi nedir acaba

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba tuba hn; Ne yazıkki görmeden bir teşhis koymak zor, yediğiniz içtiğiniz bişey ağıziçi mukozasını tahriş ediyor olabilir, yada kullanmakta olduğunuz bir ilaç varsa onun yan etkisi olabilir, bir dişhekimine muayene olmanızda fayda görüyorum , geçmiş olsun

27 Mayıs 2010 16:20