DZ
Soru Sahibi
2 Temmuz 2010 13:13

mrb ceyda hanım benim dişlerim soğuk bi şey içtiğimde yada yediğimde dişler

mrb ceyda hanım benim dişlerim soğuk bi şey içtiğimde yada yediğimde dişlerimde büyük bir sızlama oluyor bunun nedeni nedir acaba ?teşekürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Züleyha hanım merhaba Ya çürük veya eski dolgu, protez sebebiyle soğuk hassasiyetiniz olur ya da hassas dişlere sahipsinizdir bu nedenle bir dişhekimine görünüp önce bir probleminizin olup olmadığını anlamalısınız tedaviye ihtiyacınız varsa bunlar yapılır ondan sonra yinede soğuk hassasiyeti varsa bunu hekiminizin klinikte flour uygulamasıyla ve hassasiyet giderici diş macunu kullanarak giderebilirsiniz geçmiş olsun

2 Temmuz 2010 13:20