TC
Soru Sahibi
24 Mayıs 2010 14:33

mrb ben 22 yaşında 3,5 aylık hamileyim bi kaç gündür sağ üst dişim ağrımakt

mrb ben 22 yaşında 3,5 aylık hamileyim bi kaç gündür sağ üst dişim ağrımakta dışardan bakıldığında çürük yok gibi ama neden ağrıdını bilmiyorum artık dayanamıyorum ağrısına hamile oldum için doktora gitmeyede çekiniyorum önerileriniz nelerdir acaba

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Ceren Hanım; Diş teki çürük arayüzde olduğu zaman sizin görebileceğiniz durumda olmaz , bence gecikmeden doktora gidin 3,5 aylık hamileliğiniz kesinlikle engel teşkil etmez , gecikirseniz dişiniz iltihaplanır ve şişer bunun zararı daha büyüktür geçmiş olsun

24 Mayıs 2010 16:31