GH
Soru Sahibi
18 Temmuz 2007 15:08

mrb ben 15 yasındaım ve IBS hastasıyım doktorum bana lansor ve spasmomen il

mrb ben 15 yasındaım ve IBS hastasıyım doktorum bana lansor ve spasmomen ilaöçlarını verdi. bu ilaçları kullandııım halde karnımın guruldaması arada sırada karın bölgelerimin ağrıması devam edior bu durumda ne yapmalıyım ilaçlarık kullanmaya devam mı edeyim yada baska bir sorunum mu var vereceğiniz cevap için simdiden tesekkur ederim iyi gunler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

xxx

7 Ağustos 2007 17:25