ÖR
Soru Sahibi
1 Mayıs 2011 23:41

slm.hocam ben normalde kabızlık sorunu yaşıyordum kanlı isal şikayetiyle ha

slm.hocam ben normalde kabızlık sorunu yaşıyordum kanlı isal şikayetiyle hastaneye yatırıldım dizanteri denildi 5gün sonra karnımda agrı oldu ve apantisten şüphelendiler tetkiklerden sonra kolonoskopi yapıldı rektumda 3 4 cm4 5 cm proksimale doğru uzanan liner ülser striktür izlendi 2adet bx.alındı.aktif kronik kolit hafif şidette.sonuç bu sonrasında gastroenteroloji.uzmanına gittik tekrar tahliller yapıldı ultrason la bakıldı tekrar kolonoskopi istendi bende yaptıramadım zorlanmadan dolayı sanırım ara ara kanama oluyo özel hastane oldugu için yaptıramadım yardımcı olursanız sevinirim önemli bişeymidir .

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

www.drahmetdobrucali.com adresine girip inflamatuar barsak hastalıkları konularını okuyun yardımı olacaktır. Şikayetleriniz sizi belirgin ölçüde rahatsız ediyor ve yaşam kalitenizi olumsuz yönde etkiliyorsa doğru teşhis ve tedavi için *** *** ** den randevu alabilirsiniz. Geçmiş olsun.

2 Mayıs 2011 12:59