GE
Soru Sahibi
2 Mayıs 2011 00:39

bir kaç gün önce aşırı dozda ilaç miktarından dolayı midem yıkandı ancak ar

bir kaç gün önce aşırı dozda ilaç miktarından dolayı midem yıkandı ancak aradan henüz 6 gün geçti metobolizmam değişti sanki midem sürekli hazımsızlık halinde içim hiç bir şey almıyor yediklerimden ya hep midem bulanıyor isteyerek yediğim birşeyden bile bi süre sonra bulantı geliyor ve midem şişiyor hazımsızlık halinde. 3 gün öncede aşırı mide bulantısı ve kusma oldu sonra ateşim çııktı. bunların mide yıkanması ile bir ilgisi var mı ? yada bu yıkamanın mide üzerinde kalıcı yada bi süre daha devam edecek olan etkisi varmı?

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı
Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Bir kez muayene olmanızda fayda var. Şikayetleriniz sizi belirgin ölçüde rahatsız ediyor ve yaşam kalitenizi olumsuz yönde etkiliyorsa doğru teşhis ve tedavi için 0216 3505372 den randevu alabilirsiniz. Geçmiş olsun.

2 Mayıs 2011 13:04
Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı
Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Yazar toplam 3579 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Gastroenteroloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Prof. Dr. Yaşar Çolak
Prof. Dr. Yaşar Çolak Gastroenteroloji
Dr. İbrahim Yılmaz
Dr. İbrahim Yılmaz Gastroenteroloji
Uzm. Dr. Mutse Yağcı
Uzm. Dr. Mutse Yağcı Gastroenteroloji
Doç. Dr. Emine Köroğlu
Doç. Dr. Emine Köroğlu Gastroenteroloji
Prof. Dr. Ayşe Selimoğlu
Prof. Dr. Ayşe Selimoğlu Gastroenteroloji
Etiketler
Hazımsızlık gaz bulantı
Facebook Twitter Instagram Youtube