DD
Soru Sahibi
18 Mayıs 2010 14:35

merhabalar.daha öncede sizlerden bilgi aldığım bilinçli sedasyon yöntemini

merhabalar.daha öncede sizlerden bilgi aldığım bilinçli sedasyon yöntemini uygulayan ve maddi olarak beni cok sarsmayacak iyi bir diş hekimine ihtiyacım var istanbul anadolu yakasında tavsiye ederseniz cok mutlu olurum.ciddi derecede doktor korkum var 2 kez 20 lik diş çektirmekte karar vermiş ve hekime gitmişken korkuma yenildim.genel anestesiyi hep isterken sizler bilinçli sedasyon yönteminden bahsettiniz ama bir çok diş hekimi sanırım bu yöntemi kullanmıyor..iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

Kliniğimizde bilinçli sedasyon uygulanmaktadır iyi günler dilerim

18 Mayıs 2010 14:53