GA
Soru Sahibi
1 Şubat 2008 09:41

Merhabalar, Birkaç haftadır özellikle sabaha karşı mide bulantısıyla uyanı

Merhabalar, Birkaç haftadır özellikle sabaha karşı mide bulantısıyla uyanıyorum.Hergün tekrar eden bir bulantı değil.Ayrıca bulantı sonrası bağırsaklarımda cok yogun bir hareket ve sesli guruldama oluyor ve yaklasık 1 gün sürüyor.Bu arada Satage 4 Endometriosis&#39im var.(İlgili olabili mi bilemiyorum?)Ne öneririsiniz..Cok tesekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Bir kez muayene olmanızda fayda var. Endometriozisle de ilgili olabilir. Şikayetleriniz sizi belirgin ölçüde rahatsız ediyor ve yaşam kalitenizi olumsuz yönde etkiliyorsa doğru teşhis ve tedavi için *** *** ** den randevu alınız. Geçmiş olsun. :)

6 Şubat 2008 07:30