CS
Soru Sahibi
20 Haziran 2008 03:15

merhaba savaş hocam ben 5 senedir cildimde kızarıklıklarlan boğuşuyorum.bu

merhaba savaş hocam ben 5 senedir cildimde kızarıklıklarlan boğuşuyorum.bu benim psikolojimi de ciddi derecede bozdu trabzonda gitmediğim doktor kalmadı en son steroid rozea tedavisi tanısı koyuldum (prednola bağlı) ve şu andada elidel krem kullanmaktayım ayrıca da 28 faktörlü seba med güneş koruyucu kullanıyorum fayddasını görmedim desem yalan olur ama ciddi bir değişiklik oldu diyemem bu bir ömür boyu sürecek bişemidir.bu hastalığı estetik olarak trabzonda tedavi edecek yerler varmıdır.

1 cevap
Cevaplar (1)

Dermatoloji biliminde görmek tanının yarısıdır. Sizin vermiş olduğunuz tanı doğrultusunda cevap vermek gerekirse lazer ile tedavi yönteminin de (kış mevsimi için) araştırılması gerektiğini düşünüyorum.

26 Haziran 2008 00:01