ÇS
Soru Sahibi
20 Haziran 2009 13:27

(erkek) 6 aylık zoretanin tedavimi 3 ay önce bitirdim ve göz altımda çıkan

(erkek) 6 aylık zoretanin tedavimi 3 ay önce bitirdim ve göz altımda çıkan tüyleri lazer epilasyon ile aldırmak istiyorum. fakat zoretanin'in elimde bulunan kitapçığında tedavi bittikten 6 ay sonra epilasyon uygulayın yazıyor. bunu ne kadar öne çekebilirim? hiç olmadı 1 hafta erken yapsam olur mu? nedeni nedir bu durumun? ilginize şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Semih Bey, Mevsim itibarıyla yüz epilasyonu için beklemenizi tavsiye ederim. Ciltte incelmeye yol açtığı için A vit. tedavisi sonrası minimum 6 ay beklenmelidir. Geçmiş olsun

20 Haziran 2009 16:48