ÇG
Soru Sahibi
24 Eylül 2010 01:22

mrb sayın hocam benim sorunum yaklaşık 6 aydır makatımda beni çok rahatsız

mrb sayın hocam benim sorunum yaklaşık 6 aydır makatımda beni çok rahatsız eden kaşıntım var çok utanç verici doktora gittim rupafin ve advantan pomad verdi geçici sürede geçiyor sonra tekrar başlıyor sizce ne yapmalıyım teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Yapılmadıysa barsak parazitleri açısından dışkı testi önemli. Genellikle yaşanan strese de bağlı olabilen bu durum altında bazen çok basit bir paraziter hastalık da olabiliyor. Tabii muayene bulguları ile değerlendirmek daha sağlıklı olacaktır. Geçmiş olsun. Saygılar Dr. Pınar Güzel-Çanakkale

8 Ekim 2010 13:58