UH
Soru Sahibi
5 Haziran 2009 10:43

merhaba safra kesei tamamen bitmiş diye söylenildi yalnız romatizma ilaç

merhaba safra kesei tamamen bitmiş diye söylenildi yalnız romatizma ilaçları yapmış şu an arawa kullanıyor.ay sonunda ultrason çekilecek.yalnız diğer hastalıklarıda olduğu için biraz tedirginiz.dr.umuz olmazsa eğer,5-10 sene içinde daha farklı boyuta gelebilir diye söyledi.siz ne önerirsiniz bu durumda?

1 cevap
Cevaplar (1)

Çekilmiş ultrason varsa raporunun safra kesesi ile ilgili kısmını özet olarak yazabilirmisiniz.

5 Haziran 2009 22:04