ee
Soru Sahibi
17 Aralık 2012 18:53

bikini bacak birşesimindeki beze

merhaba şevket bey benim 2 yıl önce bacak ve kasık bitişiminde yani iç çamaşır kesiminde bir abse olustu doktora başvurdum antibiyotik ve krem verdi ve bir kaç sene sonra geçer dedi bir süre sonra şişti ve patladı ama o bölge de sertlik kaldı daha sonra hep tekrarladı şişti ama patlamadı her iki tarafımda da bu şişlik var bu nedir ve ben nasıl bu durumdan kurtulabilirim bana bu konu hakkında bilgilendirirmisiniz...Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Kistleşme olmuştur. Küçük cerrahi müdahale ile aldırabilirsiniz.

17 Aralık 2012 21:01