ET
Soru Sahibi
14 Aralık 2012 23:11

ağrı

slm hocam ben 25 yaşında bir bayanım bekarım.benim yaklaşık 4 aydır sol göğsümde ağrı var.öle bir ağrıki mememi kesip atasım geliyor.geçen yılda böle olmuştu gezmediğim doktor kalmamıştı.her bölüme gittim geçen yıl.kalp genel cerrah dahiliye ortopedi hepsi.hiçbiride birşey yok psikolojik dedi. bu sene tekrar ağrım olunca genel cerraha gittim meme ultrasonu yaptı birşey yok dedi.akciğerini dinledim bişey yok dedi.mide aolmaz dedi.kalp atışların çok iyi kardiyoloğa gitmene gerek yok dedi.kardiyoloğa zaten 6 ayda gidiyorum mitral kapağımda çökme var demişti.ama o ağrı yapmaz demişti ben çok korkuyorum hocam heran elim kalbimde ağrım yanma şeklinde boynuma sırtıma vuruyor.heran kalp krizi geçircem sanıyorum ne yapmam gerekir hocam. benim psikolojimi bu ağrı bozdu hayata küstüm sadece ölümü düşünüyorum sanki ölcem sanıyorum lütfen bana bir yardımcı olun.genel cerrah mastalji mialji diye teşhis koydu.kuilli diye ilaç verdi içiyorum geçirmiyor ağrımı.ne yapıyım hocam kalbimdemi bişey vardır.

1 cevap
Cevaplar (1)

İnterkostal Nevralji tipi ağrı olabilir. Onun için Nöroloji Uzmanına gitmeniz iyi olur düşüncesindeyim. İyi günler.

17 Aralık 2012 15:08