TZ
Soru Sahibi
29 Eylül 2008 15:57

merhaba hocam benim sizden öğrenmek istediğim ben bir sene önce testis tümö

merhaba hocam benim sizden öğrenmek istediğim ben bir sene önce testis tümörü seminömde ameliyat oldum ve ameliyattan sonra okmeydanıda ben tedavilerim ve kontrolerim devam ediyor ama benim çocuk eşimle beraber aldığımız bir karar bir çocuk daha istiyoruz ondan dolayo nasıl bir tedavi olmam lazım hocam yardımcı oılursanız sevinirim 2. sorumda testis tömüründen sonra sertleşme oranımın zayıflaması ve bende gizli şeker olduğunu söylemeleri. bunun için ne gibi bir tedavi olmam lazım

1 cevap
Cevaplar (1)

Bence ameliyatını yapan ekibe gitmende fayda var.Onlar sana yardımcı olurlar.Ameliyattan önce eğer sperm dondurulmuşsa bir sorun olacak olursa yardımcı üreme yöntemlerinden fayda görürsün. EA

4 Ekim 2008 23:58