25 Eylül 2008 15:49

merhaba hocam ben ultrason çektirdim.sol böbrek orta kesimde intraparankima

merhaba hocam ben ultrason çektirdim.sol böbrek orta kesimde intraparankimal 12-13 mm kist mevcuttur diye bir sonuca ulaşıldı.bu hakkında ne yapılması gerekir yardımcı olursanız çok memnun olurum.selamlar saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)

Sevgili İlhan, Bunun çok önemli olduğunu sanmıyorum.Ancak en az yılda 1 kere kontrol edilmesi gerekir. İyi bayramlar. EA

30 Eylül 2008 01:13