TE
Soru Sahibi
20 Haziran 2008 23:07

merhaba hocam, 1 yıldır akne şikayetim vardı,6 ay önce cilt doktoruna gitt

merhaba hocam, 1 yıldır akne şikayetim vardı,6 ay önce cilt doktoruna gittim,bana roaccutane&#39ı önerdi (kilo:47, yaş:22, günde 40 mg) 4 ay süreyle kullanmamı söyledi. 4. ayın sonunda siyah ve beyaz noktalarım kayboldu fakat kırmızı sivilce lekeleri kaldı, yüzüm küçüldü, bazı bölgeler çöktü... su anda tekrar doktoruma gittim bana nadixa ve diane&#39yi önerdi.. sizce geçermi lekeler.. şimdiden teşekkür ederim..

1 cevap
Cevaplar (1)

Dozun tekrar değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Tedavi öncesi tetkikleriniz normal miydi? Adet düzensizliğiniz var mıydı?

26 Haziran 2008 00:04