EK
Soru Sahibi
23 Ekim 2010 23:01

merhaba ferda hanım.kardeşime doktor geçen hafta göz kanalları kurumuş diye

merhaba ferda hanım.kardeşime doktor geçen hafta göz kanalları kurumuş diye damla vermiş ,ama şu an gözlerinden birisi tamamen şişlik nedeniyle kapalı durumda.hastalığın ilk başladığı gün besin zehirlenmesi teşhisiyle tedavi gördü ve ondan sonra gözlerinde kızarıklık,batma,acıma şeklinde başlayan hastalık 1-2 haftada bu duruma geldi.gözlerinden sadece bir tanesi.daha önce bir göz rahatsızlığı olmadı.neden olmuş olabilir nasıl bi tedaviye yoğunlaşalım.şimdiden çok teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ferda Oğuz
Göz Hastalıkları

Besin zehirlenmesine cevap allerjik durum ile göz şişmiş olabilir. Lokal damla ile 1 haftada düzelmiş olması gerekir.

6 Kasım 2010 10:36